LPG STUDIO SERVICES

lpg studyo.fw - LPG Stüdyo Hizmetleri

LPG-Cozum-Merkezi-Kurumsal

Türkiye’de ilk ve tek LPG Stüdyo Hizmetleri sadece LPG Çözüm Merkezlerinde! Montajı yapılan her araç hiçbir ek ücret ödemeden:
* Montaj Öncesi Dış Temizlik,
* Boya Koruma,
* AFR Ayarı,
* Kişiye Özel Garanti Takip,
* Ininal Card ile Test Gazı,
* 7/24 Yol Yardım,
* Bir Yıllık Ferdi Sigorta
hizmetlerinden ücretsiz yararlanır. Piyasa değeri yaklaşık 600,00 TL olan tüm bu hizmetler LPG Çözüm Merkezi müşterileri için ücretsizdir.
Tüm bu hizmetler; LPG ÇÖZÜM MERKEZLERİ’NE özel ücretsiz Hizmetlerdir.

afr studyo.fw - AFR Stüdyo Hizmetleri

Türkiye’de ilk ve tek AFR Stüdyo sadece LPG Çözüm Merkezleri’nde… AFR ayarı yaptırmak isteyen her müşterimiz için:
* AFR Ayarı Öncesi Temizlik,
* Filtre Bakım,
* Boya Koruma
* AFR Yol Ayarı Sadece 150,00 TL’dir.

LPG-Çözüm-Boya-Koruma

Kampanyamıza Dahil LPG Markaları

Atiker – Akl – Aldesa – Autronic – Bigas – Bedini – Brc – Cangas – Destro – Dymco –Ekogas- Ecotech – Emmegas – Fbr – Gasİtaly – Kme- KitMtm- Landi – LandiRenzo – Lovato – Milano – Mimgas – Nlp – Omvl – Okcan- Romano – Stargas – Tartarini – Tomesetto – Voltran – Vikars – Zavoli – Wentgas

Türkiye’de ilk ve tek sadece LPG Çözüm Merkezleri’nde!

VİP XL VİP XXL
SÜRE 2+1 YIL (249,00 TL)
SÜRE 2+2 YIL (399,00 TL)

FİLTRE DEĞİŞİMİ (HER 10.000 KM DE 1 KEZ) ÜCRETSİZ
TÜM AYAR, SIZDIRMAZLIK KONTROLLERİ ÜCRETSİZ
PARÇA DEĞİŞİMİ İŞÇİLİK ÜCRETSİZ

LPG Çözüm Merkezlerinde, yaptırmış olduğunuz LPG dönüşümü sonrası, 2 yıl olan yasal garanti sürenizi dilerseniz 4 yıla kadar çıkartabilirsiniz. Satın alacağınız VİP XL veya VİP XXL paketlerimizle garanti süresi boyunca filtre – ayar gibi 10.000 km’de bir kez yaptırmanız gereken bakımlar için de ücret ödemeyeceksiniz. LPG sisteminde arızalanan her hangi bir parça için hiçbir ücret ödemeden yenisi ile değişimini yaptırarak oluşabilecek arızalara karşı her zaman orijinal parça rahatlığı ile çok avantajlı olacaksınız.

LPG Bakım ve Arıza Tespit
LPG Arıza Tespit ve Çözümleri : LPG Sistemi ile çalışan araçlarda oluşabilecek tüm arızalar, uzman ekibimiz tarafından tespit edilir ve çözüme kavuşturulur. Gerekli teçhizatlar ile yapılacak arıza tespit ve çözümü için en uygun fiyatlar sunulur.

LPG Bakım: LPG Sistemi ile çalışan araçlarda genellikle 10.000 Km’de bir yapılması zorunlu olan filtre değişim – ayar ve gaz kaçak kontrollerini en uygun fiyatlar ile Merkez ve Şubelerimizde yaptırabilirsiniz. Bakım yaptığımız markalar ; Atiker – Akl – Aldesa – Autronic -Bigas – Bedini – Brc – Cangas – DTGas- Destro – Dymco – E-Gas – Ekogas- Ecotech – Emmegas – Fbr – Fema – Gasİtaly – Kme -KitMtm- Landi – LandiRenzo – Lovato – Milano – Mimgas – Nlp – Omvl – Okcan- Platinca – Prins – Romano – Stargas – Tartarini – Tomesetto – Vogas – Voltran – Vikars – Zavoli – Wentgas

LPG Yedek Parça Değişimi
LPG Yedek Parça Değişimi: LPG Sistemi ile çalışan araçlarda oluşabilecek tüm yedek parça arızaları, uzman ekibimiz tarafından tespit edilir ve en uygun fiyatlar ile değiştirilir. Değiştirdiğimiz yedek parça müşterimizin sorununu gidermez ise hiçbir ücret talep edilmez.Merkez ve Şubelerimizde tüm LPG Markalarına ait Gaz Kesici, Benzin Kesici, Karbüratörlü Regülatör, Anahtar, Map, Enjektör, Ecu ve Tesisat, Sıralı Regülatör, Şamandıra ve Sensör çeşitlerini en uygun fiyatlar ile bulabilirsiniz.

LPG Tadilat Hizmetleri
TÜV Muayene istasyonlarının yönetmeliklerine uygun olarak LPG’li araçlarda zaman zaman istenilen bakır boru, dolum ucu, tank kuşağı, koruyucu malzeme vb. tüm değişiklikleri yönetmeliklere uygun olarak Merkez ve Şubelerimizde yaptırabilirsiniz.

LPG Tank Değişimi
10 yıllık yasal ömrünü tamamlayan LPG Tanklarının değişimini, Merkez ve Şubelerimizde en uygun fiyatlarla ile ve tadilat projesi ile birlikte yapılmaktadır.

Motor Garantisi
Motor Garantisi: 0.-20.000 KM arası araçlarınız için 1 yıldan 5 yıla kadar uzanan farklı paketlerde Motor Garantisini , Merkez ve Şubelerimizde yaptırabilirsiniz.