Türkiye’de Konu
LPG Dönüşümü İse
Doğru Yere Geldiniz.
LPG KİTLERİ

POPÜLER ÜRÜNLERİMİZ

LPG Dönüşüm Noktasında Kullandığımız Markaların En Yüksek Kit Modellerini Logolara Tıklayarak İnceleyebilirsiniz..

Stargas Kit Modelleri (5)

ATİKER Kit Modelleri (3)

LOVATO Kit Modelleri (3)

Prins Kit Modelleri (4)

BRC Kit Modelleri (2)

ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLERİMİZ

ARACINIZ PERFORMANS KAYBETMESİN

Üst segment kitlerimiz sayesinde enjeksiyonlu araçlarınızda dahi problem yaşamadan sorunsuzca kullanabileceğiniz kitler listede yer almıştır.
Close

Atiker Atikfast Direkt Enjeksiyon

Atiker tarafından yalnızca Direkt Enjeksiyonlu motorlar için üretilen ATikfast DI kiti, TSI-FSI-GDI-TFSI gibi motorlar için uyumludur.
Close

Atiker Grand OBDII

2016 yılında Atiker tarafından pazara sürülen Grand OBDII Sıralı Otogaz Sistemi, 2 Ohm luk İtalyan Tipi enjektörleri ile benzine yakın bir konfor sağlıyor. Daha hızlı gaz buharlaşması sağlayan Yeni Tip Regülatörü, gaz ayarında sürekli düzeltmeler yapan OBD li Ecu su ile , Atiker ürün grubunun en çok satılan kitidir. 3-4-5-6-8 silindir araçlar için uygulanabilir.
Close

BRC Comford

BRC Comfort:BRC’nin en yeni ve en uygun fiyatlı dönüşüm kiti olan BRC Comfort, 4 silindirli sıfır ve ikinci el araçlarda maksimum performans ve ekonomi sağlar. Son teknoloji ECU sayesinde aracınızın benzin verilerini birebir okuyarak LPG sistemini bu verilerle çalıştırır.
Close

BRC Platinum

BRC’nin en yeni modeli olan BRC Platinum, 3-4 silindirli sıfır ve ikinci el araçlarda maksimum performans ve ekonomi sağlar. EOBD bağlantısı gibi yeni fonksiyonları sayesinde araç parametrelerini eksiksiz okuyup, en hassas kalibrasyonu yapar. Benzin enjektör yapısı uygun araçlarda manifold delmeden, soket tipi uygun araçlarda kablo kesmeden montaj yapılır, aracınızın orijinalliğine sizin kadar önem verir.
Close

LOVATO C-OBDII

Lovato C-OBDII, her koşulda ve her mevsimde kendi ayarını kendi yapan son teknoloji ürünüdür. OBD li Ecu beyin, benzin sisteminin ECU beyni ile standart protokolleri kullanarak, aracın sürekli optimum değerleri kullanmasını sağlar. Elektronik beyinin yazılımı sayesinde Arıza Işığı yanmaz.
Close

Lovato E-GO

Smart EXR ile aynı özelliklere sahip EGO Kit, Map Sensörü ve Filtre ise ile Smart kitten ayrılmaktadır. Lovato ürün grubunun en ekonomik kitidir. Tüm 3-4 silindirli araçlar ile uyumludur.
Close

Prins TechnoMax

Sıralı otogaz dönüşüm sistemi Technomax, Prins Otogaz Dönüşüm Sistemleri’nin en seçkin LPG kitlerinden biridir. Yüksek teknolojiye sahip Technomax’da OBD bağlantısı mevcuttur ve yeni nesil 4 silindir çok noktalı enjeksiyon araçlara uyum sağlar. Technomax kit parçaları R67-01 belgesine ve kolay montaj sağlayan tasarıma sahiptir.
LPG STÜDYO HİZMETLERİ

PİYASA DEĞERİ 600 TL OLAN HİZMETLER HEDİYE!

Türkiye'nin ilk ve tek LPG STÜDYO hizmetleri sadece LPG Çözüm Merkezinde!
Arac_Bakim

BOYA KORUMA & TEMİZLİK

Montajı yapılan her araç hiçbir ek ücret ödemeden montaj öncesi temizlik, boya koruma ve AFR ayarı  hizmetlerinden yararlanmaktadır.

İninal-Kart

İNİNAL KART VE TEST GAZI

LPG Çözüm Merkezi‘de montaj hizmeti alan müşterilerine ücretsiz ininal kartı ile birlikte test gazını hediye etmektedir.

Garanti_Takip

KİŞİYE ÖZEL GARANTİ TAKİP

LPG Stüdyo hizmetlerinin içeriğine dahil olan kişiye özel garanti takip programı ile garanti sürenizi sorunsuz ve kolayca takip edebilirsiniz.

YouTube

Avantajlar ve Kampanyalar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Takip Ediniz.

Sürekli güncellenen YouTube videolarımızda konu aldığımız ürünlerin açıklamaları, işleyişleri, avantajları ve kampanyalar için aşağıdaki Videolar butonuna basarak YouTube kanalımızdan bilgi edinebilirsiniz..
BİZDEN HABERLER

LPG Dünyası & Bilinmesi Gerekenler

LPG Dünyasının bilinmeyen konularına lpgcozummerkezi.com.tr olarak ışık tutuyoruz. Sürekli güncellenecek konular ile merak ettiğiniz tüm soruları burada çözümlüyoruz. Bizi takip edin.
LPG ÇÖZÜM MERKEZİ

GOOGLE MÜŞTERİ YORUMLARINDAN BAZILARI

Aşağıda listenen Google yorumları güncel olan son müşteri yorumlarımını içermektedir.

LPG Çözüm Merkezi Destek Hattı

Aklınıza takılan her soru ve öneri için yandaki butondan destek kaydı oluşturabilirsiniz.